Atribuită
Cumpărare directă
Dulap Rack 19" 27U 600x600x1400, cu usa fata de sticla securizata, sa spate metal si laterale detasabile. Contine unitate ventilatie cu 2 ventilatoare si o polita fixa - 1 BUC PDU 10 prize Schuko, protectie, aluminiu - 1 BUC Patch Panel 19 inch Telefonie/ISDN 25 *porturi RJ11/RJ12 - 4 BUC UPS NJOY CODE 2000, 2000VA/1200W, Line Interactive, AVR, Auto-Restart, Montare in rack - 1 BUC Pach Cord RJ45 FTP Cat5e 1m - 50 BUC Ghidaj cablu pentru rack - 5 BUC Material marunt ( surub, faseta, colier, banda izolatoare, etc) - 1 BUC Manopera reorganizare si reconfigurare centrala telefonica - 1 BUC
- Număr anunț
- DA25190310
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Furnizor / câștigător
- HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
- Cod CPV
- 50334130-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.597 RON
- Valoare atribuită
- 6.597 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.