Atribuită
Cumpărare directă
TCHIBO EXCLUSIVE 500G 1 5 13.76 PERLA HARGHITEI APA MINERALA NATURALA CARBO 2,0PET 6 2 2.20 MARGARITAR ZAHAR 200X5G PLIC 1 1 7.59 ARISTEA FARF.ALBE PL20,3CM50B 50 1 0.18 ARISTEA FARFURII ALBE DESERT 17CM 50BUC 50 1 0.16 ARISTEA PAHARE ALBE 80CC50BUC 50 1 0.06 ARISTEA PAHARE ALBE166CC50BUC 50 1 0.07 ROMDIST PAHAR PET TRANSPARENTB 75MM 250ML 50BC 1 2 14.72 GREINER BOL SALATA 750 ML 20 1 0.42 ENDLESS LINGURITE TRANSPARENTE PREMIUM 50BUC 50 2 0.07 TEEKANNE CEAI FRUCTE PADURE 20X2,5G 1 3 7.71 TWININGS CEAI VERDE PUR 25X2G 1 2 13.11 SERVETELE ALBE 33X33CM 250BUC 2 STRATURI 1 2 11.10
- Număr anunț
- DA25202581
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230,53 RON
- Valoare atribuită
- 230,53 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.