Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si consultanta pentru Software iMotions si platforma de cercetare online a acestuia, necesare in cadrul proiectului "Dezvoltarea sistemelor socio-fizico-cibernetice pe baza Internetului Lucrurilor in fabrica viitorului"- DiFiCIL, contract nr. 69/08.09.2016, proiect finantat prin Programul Operational Competitivitate, cod de identificare POC P_37_771, Universitatea "Lucian Blaga" din Sibiu - beneficiar. Serviciile se vor presta conform ofertei postate. Pentru incheierea contractului se vor trimite la adresa: achizitiipublice@ulbsibiu.ro, urmatoarele documente: Formularele atasate completate si stampilate, copie certificat constatator extins din care sa reiasa obiectul de activitate si reprezentantii legali, informatii privind plata si cota TVA-ului.

Număr anunț
DA25218121
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
72267000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.600 RON
Valoare atribuită
11.600 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.600 RON

din 11.600 RON estimat