Atribuită
Cumpărare directă
Uscator de maini Esenia 1650 este unul dintre cele mai compacte uscatoare de maini, fiind in acelasi timp dotat cu un motor extrem de fiabil. Datorita carcasei din otel inoxidabil, acesta are un aspect extrem de elegant ce il face usor de integrat in orice tip de baie sau vestiar.Este unul dintre cele mai silentioase uscatoare de maini de pe piata, nivelul zgomotului fiind de doar 60 dB administrativ
- Număr anunț
- DA25203065
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- CONTRAST CLAEANING (CUI 36211211)
- Cod CPV
- 39712300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.