Atribuită Cumpărare directă

Cerneala premium hongsam blacl/cyan/light cyan/light magenta/magenta/yellow 100ml/buc compatibil cu xerox/hp/epson/brother/samsung/canon 6 buc *92,15lei

Număr anunț
DA25245676
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
GUDPRO TRADING S.R.L. (CUI 41669011)
Cod CPV
30237310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552,90 RON
Valoare atribuită
552,90 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552,90 RON

din 552,90 RON estimat