Atribuită
Cumpărare directă
TN421 TN 421 TN-421 CARTUS TONER YELLOW (1800 PAG) ORIGINAL BROTHER DCP 8410,HL-8260,HL-8360 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: *Brother DCP-L 8410 CDN *Brother DCP-L 8410 CDW *Brother HL-L 8260 CDW *Brother HL-L 8360 CDW *Brother MFC-L 8690 CDW *Brother MFC-L 8900 CDW
- Număr anunț
- DA25210272
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.812 RON
- Valoare atribuită
- 1.812 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.