Atribuită
Cumpărare directă
Clorura sodiu, CAS No. 7647-14-5, Mr 58,44, puritate biologie moleculara SO02300500 fl 0,5 kg fl 1 buc 1 135.3 135.3 Na2HPO4, CAS No 7558-79-4; Mr 141,96; puritate biologie moleculara, SO03290250 fl 0,5 kg fl 1 buc 2 195 390 NaH2PO4, puritate biologie moleculara, SO03280250 fl 0,5 kg fl 1 buc 2 206.5 413 Tris base, CAS No 77-86-1; Mr 121,14; puritate biologie moleculara TR04240250, fl 0,25 kg fl 1 buc 1 121.25 121.25 Glicine, C2H5NO2, CAS No. 56-40-6; Mr 75,07; puritate biologie moleculara AC04060100, fl 0,1 kg fl 1 buc 1 100.95 100.95 Beef extract, CAS No. 68990-09-0; puritate biologie moleculara 07-515-500, fl 0,1 kg fl 1 buc 1 421.95 421.95
- Număr anunț
- DA25218162
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.582,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.582,45 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.