Atribuită Cumpărare directă

Examen clinic general - 28 RON/pers. * 39 persoane = 1092 Ron Examen psihologic - 30 RON/pe... mai departe

Număr anunț
DA25211451
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII DOROLT (CUI 17415835)
Furnizor / câștigător
CLINICA KORALL SRL (CUI 25917336)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.902 RON
Valoare atribuită
1.902 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.902 RON

din 1.902 RON estimat