Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseurilor cod 18 01 06; contract pe 2020 (10 luni - pana la sfarsitul anului bugetar/decembrie); initierea tine loc de comanda; pret pe kg

Număr anunț
DA25217256
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90523000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.830 RON
Valoare atribuită
4.830 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.830 RON

din 4.830 RON estimat