Atribuită Cumpărare directă

ADV1131825 SISTEME DE SUPRAVEGHERE Hard disk SURVEILLANCE Seagate SkyHawk 1TB 5900RPM SATA-III 64MB = 1*207.98 LEI + TVA Seria SkyHawk Interfata SATA-III Capacitate 1 TB Buffer 64 MB Viteza 5900 RPM Form factor 3.5 inch Hard disk SURVEILLANCE WD New Purple 2TB SATA-III IntelliPower 64MB = 1*295.79 LEI + TVA Seria Purple Interfata SATA-III Capacitate 2 TB Buffer 64 MB Viteza 5400 RPM Form factor 3.5 inch Hard disk SURVEILLANCE Seagate SkyHawk 4TB 5900RPM SATA-III 64MB = 1*480.67 LEI + TVA Seria SkyHawk Interfata SATA-III Capacitate 4 TB Buffer 64 MB Viteza 5900 RPM Form factor 3.5 inch Camera bullet de exterior 2 MP HDCVI, Smart IR 20 m, lentila 3.6mm, carcasa metal, Dahua = 3 *85.00 LEI + TVA Camera bullet de exterior HDCVI Dahua, rezolutie FULL HD, SMART IR pana la 20 metri, Lentila fixa de 3.6 mm pentru a acoperi un unghi generos de 93°, carcasa de metal cu index de protectie IP 67. Camera bullet HDCVI 2 MP, Smart IR 40 m, IP 67, lentila 3.6, HAC-HFW1230TL = 3*135.00 LEI +TVA Camera de supraveghere cu senzor performant de 2 Megapixeli, care inregistreaza Full HD la 25 FPS. Inregistreaza pe timp de noapte cu ajutorul celor 2 LED-uri Smart la o distanta de maxim 40 metri. TOTAL LEI FARA TVA = 1644.44 LEI + TVA TERMEN DE LIVRARE 3-6 ZILE

Număr anunț
DA25198350
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.644,44 RON
Valoare atribuită
1.644,44 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.644,44 RON

din 1.644,44 RON estimat