Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile includ urmatoarele: 1. In CPU si BO se inscriptioneaza spatiile medicale astfel: - Cu 12 etichete autoadezive - Cu 18 etichete 45x15 cm din PVC montate pe usi - Cu 11 etichete 45x20 cm din PVC montate pe usi 2. La panourile de informare existente ( cu dimensiunile de 2000x400 mm – 2 buc) se executa urmatoarele operatiuni: - Seinscriptioneaza bilingv(romana si engleza) doua casete de culoare alba(750x300x100 mm) cu mesajul „Spitalizare de zi” - Seinscriptioneaza bilingv(romana si engleza) doua casete de culoare verde(750x300x100 mm) cu mesajul „ Ministerul Apararii Nationale, Spitalul Militar de Urgenta Dr. Aristide Serfioti Galati” - Se monteaza sistem de iluminat cu LED la cele 4 casete - Se fixeaza in beton cele doua panouri
- Număr anunț
- DA25226992
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 79800000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.703 RON
- Valoare atribuită
- 12.703 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.