Atribuită Cumpărare directă

COLUMBIA AGAR + SINGE BERBEC 5% CUTIE CU 10 PLACI STANDARD McFARLAND 0.5, 1 flacon BACITRACIN DISC FLACON CU 50 DISCURI Hartia utilizata la producerea discurilor de antibiograma si a discurilor diagnostic Bacitracina este conforma cu specificatiile prevazute de FDA 21 CFR 460.6. BRILLIANCE VRE AGAR, 10 PLACI Producator: Oxoid Brilliance™ VRE Agar este o placă de analiză cromogenică pentru detectarea enterococilor rezistenți la Vancomicină (VRE). OPTOCHIN PRODUCATOR: OXOID- ANGLIA FLACON 50 DISCURI Hartia utilizata la producerea discurilor de antibiograma si a discurilor diagnostic Optochin este conforma cu specificatiile prevazute de FDA 21 CFR 460.6. DISCURI DE ANTIBIOGRAMA, Oxoid- Anglia Discuri impregnate cu antibiotic; Discuri antibiograma gama completa, .FABRICATE DUPA STANDARDUL CLSI, EUCAST COMPATIBILE CI DISPENSERUL OXOID U.M.=cutie 5x50 de discuri; Discurile au un diametru de 6 mm. Hartia este alba si libera de orice material (substanta) care ar stimula sau inhiba cresterea sau care ar afecta activitatea antibioticelor cu care sant impregnate discurile. Hartia are greutatea de 30 mg +/- 4 mg/cm2 si trebuie sa absoarba de 2-3 ori propria greutate: - Ticarcilina; Ampicilina-sulbactam; Amoxicilina-Acid clavulanic; Cefalotina; Cefazolina; Cefaclor; Cefuroxim; Cefoperazona; Meropenem; Piperacilina-tazobactam;Lincomicina;Amikacina;Minocilina; Cloramfenicol;Sulfametoxazol-triametoprim; Nitrofurantoin.

Număr anunț
DA25244770
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.928 RON
Valoare atribuită
1.928 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.928 RON

din 1.928 RON estimat