Atribuită Cumpărare directă

PACHET LEGUME CARTOFI ROSII FR 10KG BUC VARZA ALBA GR KG C.I MORCOVI RO 1KG C.I ARDEI IUTE TR KG C.I PATRUNJEL RO LG C.I MARAR RO LG C.I LEUSTEAN LG TR C.I CEAPA GALBENA AT KG CI VR ARDEI GRAS BIANCA TR KG C PASTARNAC RADACINA RO KG TELINA RO KG C.I VRAC ROSII TR. KG C.I VRAC

Număr anunț
DA25248861
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,31 RON
Valoare atribuită
305,31 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,31 RON

din 305,31 RON estimat