Atribuită Cumpărare directă

PACHET MORARIT TGE CASTRAVETI IN OTET 9, CIRIO ROSII DECOJI2500G BANEASA PESMET ALB 500G VINCON OTET DIN VIN ALB 9 DELIKAT GUST GAINA 400G LLR CHIFLA KAISER ALBA60G OLYMPIA BORS 1L BITAR OREZ BOB LUNG 1KG

Număr anunț
DA25248813
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,86 RON
Valoare atribuită
137,86 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,86 RON

din 137,86 RON estimat