Atribuită
Cumpărare directă
RCA/12 luni, autospecializată Roman 19.256 DF, VL08FLL, serie șasiu 65419, cu valabilitate din 10.03.2020 - 09.03.2021; - RCA/12 luni, tractor Solis, BALCESTIVL297, serie sasiu MEMSYFDNRKJH03091, cu valabilitate din 10.03.2020 - 09.03.2021; - RCA/12 luni, remorca Bicchi, BALCESTIVL295, serie sasiu ZBTBCC2B50E551821, cu valabilitate din 10.03.2020 - 09.03.2021; - RCA/12 luni, remorca vidanja Meprozet, BALCESTIVL296, serie sasiu 192417003, cu valabilitate din 10.03.2020 - 09.03.2021;
- Număr anunț
- DA25217740
- Autoritate contractantă
- ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.454,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.454,44 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.