Atribuită Cumpărare directă

TUB 18W PHILIPS=25BUCX5.88,TUB 36W PHILIPS=25BUCX6.72, STARTER PHILIPS=50BUCX1.68, PRIZA SUCO VISAGE ALB=10BUCX7.56

Număr anunț
DA25218353
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI 10929740)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
474,79 RON
Valoare atribuită
474,79 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

474,79 RON

din 474,79 RON estimat