Atribuită Cumpărare directă

CARNETE BONURI VALORICE CARBURANTI AUTO ( BENZINE SI MOTORINE ) A CATE 25 FILE/CARNET; 30 LEI/FILA - 49 CARNETE x 25 FILE/CARNET x 30LEI/FILA

Număr anunț
DA25254332
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial de Munca Constanta (CUI 4671785)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.987,60 RON
Valoare atribuită
30.987,60 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.987,60 RON

din 30.987,60 RON estimat