Atribuită
Cumpărare directă
PACHET 1 MATERIALE DE CURATENIE RIVEX CLOR NORMAL 4L FAIRY EXPERT LEMON 5L CIF PROF.CREMA LEMON 2L IGIENOL DEZINF.UNIV.1L AJAX GEAM FLOW.SPRING5L AJAX LAGOON 5L NUFAR PT.FAIANTA 3L SANO F.PLUS ARAGAZ750ML TRIUMF DEGRES.FORTE UNIV. EPACK SCOBITORI 1000BUC ALUFIX FOLIE ALUMINIU 50M PR.PACK FOL ALUMINIU20M OTI SACI MENAJ 35L 15BUC ARISTEA PALETINE AMB.IND2 FIORE SERV.1STR. 100BU// Pachet 2MATERIALE DE CURATENIE RIVEX CLOR NORMAL 4L FAIRY EXPERT LEMON 5L CIF LICH.ABR.LEM.500ML AJAX LAGOON 5L NUFAR PT.FAIANTA 3L SANO F.PLUS ARAGAZ750ML FINO SACI COL HD60L/20BUC ENDLESS PALET.LEMN 140MM ROM.MIN JUM.ALB H.IG.2STR FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST//Pachet 3 MATERIALE DE CURATENIE AXION PASTA OXY PLUS225G BREF POWER ACTIV PINE3X50 RIVEX CLOR NORMAL 4L ECONOMIC DETERGENT PARCHE PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML JASOL SANI WC DETARTRANT NOVAX LAVETA UNIV.5BUC NOVAX LAVETE UNIVERSALE 3 ALUFIX ECON.SACI MEN.60L ALUFIX SACI MENAJ 240L 10 ROM.MIN JUM.ALB H.IG.2STR JASOL PROS.HAR.MUL.2STR 5 TRIM PRIMAV.S
- Număr anunț
- DA25248930
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.706,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.706,92 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.