Atribuită
Cumpărare directă
1.super rigips(25kg)-2x54.62lei/sac;2.banda imbinare(90m)-1x15.13lei buc;3.diblu(8x80)-100x0.42lei/buc;4.spuma0.700-2x20.17lei/buc;5.rindea pt rigips-1x17.65lei/buc;6.negrese55-150x0.05lei/buc;7.prezon150-10x1.01lei/buc;8.holsurub140-20x0.29lei/buc;9.diblu10-20x0.07lei/buc;10.surub(8x60)-50x0.42lei/buc
- Număr anunț
- DA25246495
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 2, ORASUL COMARNIC (CUI 29084727)
- Furnizor / câștigător
- TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,16 RON
- Valoare atribuită
- 270,16 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.