Atribuită Cumpărare directă

Gordon Branza topita cu smantana 125g Buc 15 2.8 Mizo Lapte Uht 3.5% 1L/12 Buc 20 4.59 Klass Unt 82% Grasime 200g Buc 14 7.8

Număr anunț
DA25247449
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Manocska Tg Secuiesc (CUI 16029976)
Furnizor / câștigător
HARGHITA RETAIL SRL (CUI 38244304)
Cod CPV
15550000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.557,45 RON
Valoare atribuită
1.557,45 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.557,45 RON

din 1.557,45 RON estimat