Atribuită Cumpărare directă

Se vor achizitiona vouchere de vacanta in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini publicat, conform oferta depusa si inregistrata sub nr. 5046/20.02.2020 si conform raspunsurilor la clarificari transmise si inregistrate la sediul CJC sub nr. 5769/27.02.2020 si 5952/28.02.2020. Cantitatea este de 290 carnete/plicuri, a cate 29 de vouchere, total cantitate vouchere 8.410, valoare voucher salariat 1.450 lei (290 salariați).

Număr anunț
DA25222488
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 0,01 RON estimat