Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- PUR OTET LAMAIE 4,5L RE 1 1 MR.PROPER LEVANTICA LIQ 1 RE 8 1 CIF PROF.CREMA LEMON 2L RE 4 1 ROLE PROFESIONALE 100M 2S BU 10 1 IDEEA H.ZONE FABI SAP.LIC BU 1 1 mai putin

Număr anunț
DA25243907
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PPROGRAM PRELUNGIT NR.52 (CUI 5105369)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301,91 RON
Valoare atribuită
301,91 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301,91 RON

din 301,91 RON estimat