Atribuită
Cumpărare directă
Institutia noastra doreste achizitionarea de echipamente mortuare pentru dotarea Parohiei Rovinari. Caracteristicile tehnice ale echipamentelor solicitate sunt cele cuprinse in descrierile pozitiilor dumneavoastra, acestea corespunzand cu necesitatile institutiei noastre.
- Număr anunț
- DA25253554
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- ADYSIM SRL (CUI 22803590)
- Cod CPV
- 33970000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.252,80 RON
- Valoare atribuită
- 72.252,80 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.