Atribuită
Cumpărare directă
Va stam la dispozitie cu servicii de mentenanta si intretinere a sistemului de supraveghere,dupa cum urmeaza: - Verificarea vizuala a elementelor din componenta sistemului; - Verificarea pozitiei camerelor (repozitionare, daca este necesar), starea de fixare/blocare precum si verificarea mufelor si a alimentarii acestora; - Verificarea setarilor si inregistratrilor arhivate, modificarea setarilor pentru cresterea performantelor; - Verificarea calitatii imaginii afisate de monitoare; - Verificarea functionarii si intretinerea echipamentelor din componenta sistemului; - Verificarea functionarii UPS-urilor. Mentenanță camere de supraveghere video pentru perioada martie-decembrie 2020 ( 44x10 luni=440).
- Număr anunț
- DA25234346
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.28 (CUI 24130717)
- Furnizor / câștigător
- VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
- Cod CPV
- 50343000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.600 RON
- Valoare atribuită
- 6.600 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.