Atribuită Cumpărare directă

Proiectare sisteme securitate (sistem alarma la efractie, sistem supraveghere video si sistem control acces) in vederea obtinerii Avizului la IPJ Vaslui

Număr anunț
DA25231417
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV -CLUBUL SPORTIV SCOLAR VASLUI (CUI 22900640)
Furnizor / câștigător
ALARMTEL SRL (CUI 14117125)
Cod CPV
71323100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050,42 RON
Valoare atribuită
1.050,42 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050,42 RON

din 1.050,42 RON estimat