Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- ---- ARIEL LIQ. LAVANDER 3,3L BU 1 1 SEMANA BALM.RUFE MF.1.9L BU 1 1 SEMANA BALSAM AZURE SPARC BU 1 1 IGIENOL DEZINF.UNIV.1L BU 2 1 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE BU 26 1 AMBULEX MANUSI SMALL 100B BU 1 1 PERSIL GEL REGULAR 100SP BU 1 1 IGIENOL BUC.ANTIBACT.750M BU 2 1 IGIENOL DEZINF.MARIN 750M BU 10 1 IGIENOL MULT.MAR V.DEZ.75 BU 3 1 AIR WICK REZ.OD.EL.FRE IA BU 1 1 EPACK LAVETA UMEDA 3BUC RE 5 1 FINO BURETE PROTECT.UNGHI BU 1 1 AMBULEX MANUSI NIT.VIO.M. BU 3 1 ALUFIX SACI MEN.INC.120L PG 6 1 REGINA LOVE PROS.DEC.3STR BU 1 1 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 4 6
- Număr anunț
- DA25259719
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ORSOLYA" ORADEA (CUI 12548920)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.027,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.027,33 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.