Atribuită Cumpărare directă

Cadru metalic 25x25x 0.8 mm vopsite in camp electrostatic auriu , tapiterie stofa rosie bordeaux /visiniu cu picouri .Burete purfoam/spuma de 4.5 cm.Greutate 4 kg suprapozabile max.14 buc.

Număr anunț
DA25255922
Autoritate contractantă
Comuna Bisoca (Primaria Comunei Bisoca) (CUI 3724407)
Furnizor / câștigător
UNO ART CONSTRUCT SRL (CUI 18729658)
Cod CPV
39112100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.500 RON
Valoare atribuită
48.500 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.500 RON

din 48.500 RON estimat