Atribuită Cumpărare directă

Pretul este pe pachet, se va factura pe pachet, deci treceti la cantitatea de achizitionat, va rugam, un multiplu de 36. Scutece incontinenta pentru adulti,tip pampers HOSPITAL CARE SLIP® 36 buc/pachet, 3 pachete /bax, 36 x 3= 108 buc/bax marime L absorbtie 1720 ml, talie 95-140 cm, >75 kg HOSPITAL CARE Slip este perfect adaptat persoanelor cu incontinenta moderata sau severa. Gradul ridicat de absorbtie si compozitia speciala a nucleului absorbant garanteaza o senzatie de curat si uscat atât ziua cât si noaptea. Datorita formei sale anatomice, slipul se adapteaza perfect corpului asigurând un confort maxim.

Număr anunț
DA25256742
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,32 RON
Valoare atribuită
139,32 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,32 RON

din 139,32 RON estimat