Atribuită
Cumpărare directă
Se vor respecta in totalitate cerintele şi SPECIFICATIILE TEHNICE al produsului din Caietul de sarcini, Contractul de furnizare (Proiect) şi Formularul de propunere tehnica si financiara atasat prezentei achizitii. Ofertanții au obligația de a transmite Formularul de propunere tehnică și financiară completat, datat si semnat pe adresa de e-mail: achizitii@cjalba.ro (maxim 10 MB) pana la data de 11.03.2020, ora 17:00. OFERTANTUL VA RESPECTA MODELUL DE FORMULAR IMPUS DE AUTORITATEA CONTRACTANTĂ. Pretul de vanzare din SEAP va cuprinde pretul total completat de ofertant in Formularul de propunere tehnica si financiara. OBS. 1: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorității contractante sunt publicate pe site-ul Consiliului Județean Alba: www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25231695
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.520 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.