Atribuită Cumpărare directă

Ciment Structo Plus 42,5 R sac 40 kg – 200 saci si Ciment alb Blanco Plus sac 20 kg – 20 saci

Număr anunț
DA25256438
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44111200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.308,40 RON
Valoare atribuită
4.308,40 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.308,40 RON

din 4.308,40 RON estimat