Atribuită
Cumpărare directă
MATUROI POLIPROPILENA COADA LEMN 4 BUC 20 7054272 DETERGENT VASE CU DEZINF.HYGIENIUM 500ML 6 BUC 30 7016004 GREBLA IARBA CU ARC 18DINTI OTEL VAR3740 2 BUC 40 7012060 GREBLA 16 DINTI + COADA 3020 2 BUC 50 7045704 GREBLA PROFESIONALA COADA FIBRA R101GL 2 BUC 60 3035566 FILTRU DE APA MEMBRANE ZASS UF 01 1 BUC 70 3035567 FILTRU DE APA POSTCARBON ZASS GAC 01 1 BUC 80 3035564 FILTRU DE APA SEDIMENTE ZASS PP 01 1 BUC 90 3035565 FILTRU DE APA PRECARBON ZASS CTO 01 1 BUC
- Număr anunț
- DA25246400
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 519,08 RON
- Valoare atribuită
- 519,08 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.