Atribuită
Cumpărare directă
REPARATIE ESAPAMENT+ inlocuire Tub Flexibil GL01ADP + MANOPERA AFERENTA - cf. referat 4028/10.03.2020 - Directia Administrare si Exploatare - Serviciul Tehnic - Biroul Reparatii Parc Auto si Mecanizare si deviz cu nr. 101/ 09.03.2020 si inregistrat la S.C. Gospodarire Urbana SRL cu nr. 4025/10.03.2020.
- Număr anunț
- DA25244842
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 344,54 RON
- Valoare atribuită
- 344,54 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.