Atribuită Cumpărare directă

Element de incalzire pentru bidistiler Fistreem,cod WSC708.HEJ.4 – 2buc = 900,00 LEI/buc fara TVA TERMEN LIVRARE : 2 - 4 SAPTAMANI PACHET FORMAT DIN 2 BUCATI

Număr anunț
DA25246576
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat