Atribuită
Cumpărare directă
Elaborare documentatie de avizare a lucrarilor de interventii/studiu de fezabilitate pentru investitii in realizare/modernizare/reabilitare/extindere infrastructura de alimentare cu apa, in conformitate cu prevederile HG 907/2016, Legea 10/1995, Legea 50/1991 precum si toate normativele tehnice aflate in vigoare. Se vor preda: 1. DALI/SF intocmit conform HG 907/2016 cuprinde parti scrise, parti desenate, parti economice, toate componentele fiind elaborate pe baza concluziilor raportului de expertiza tehnica (daca este cazul), a studiilor de teren, analizelor si rapoartelelor de specialitate, necesare fundamentarii investitiei • Partile scrise vor cuprinde informatii privind identificarea scenariilor/optiunilor tehnico-economice (minimum doua) si analiza detaliata a acestora, cu respectarea concluziilor raportului de expertiza tehnica si a studiilor de teren, • Partile desenate vor cuprinde plan de incadrare, planuri de situatie, profile longitudinale, profile transversale, • Partile economice vor cuprinde deviz general, devize pe obiect si antemasuratori specifice. 2. Documentatiile aferente studiilor de teren (studiu topografic, studiu geotehnic) 3. Documentatie necesar eliberarii certificatului de urbanism. Pretul contractului se va negocia in functie de specificitatea fiecarui proiect.
- Număr anunț
- DA25245495
- Autoritate contractantă
- COMUNA BLAJEL (PRIMARIA COMUNEI BLAJEL) (CUI 4241168)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79314000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 65.000 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.