Atribuită Cumpărare directă

xerox A4 - top , agende -2 , calculator Milan - 1 , xerox A4 Absolut-10 , bara silicon - 8 , pix corector - 2 , carton A4 verde - 50 , baloane -50 , coifuri-50 , figurine spuma - 2 set, snur martisor -50 , forfecute Milan -26

Număr anunț
DA25259699
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PROF CONSTANTIN DINCA ULMENI (CUI 28227586)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407,36 RON
Valoare atribuită
407,36 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407,36 RON

din 407,36 RON estimat