Atribuită
Cumpărare directă
șindrilă rășinoasă ( draniță ) finisată. Dimensiuni: 40 cm lungime; 8 - 12 cm lățime; Aspect: dreaptă cu colț rotund - 550 bucati șindrilă rășinoasă ( draniță ) finisată. Dimensiuni: 50 cm lungime; 8 - 12 cm lățime; Aspect: dreaptă cu colț rotund - 550 bucati Pari pentru gard din stejar: grosime 7 - 10 cm; lungime 1,80 m; mai putin - 80 bucati Nuiele de alun: grosime 2 - 4 cm; lungime 4 - 6 m - 1000 bucati
- Număr anunț
- DA25243951
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean de Etnografie si Arta Populara Baia Mare (CUI 19235350)
- Furnizor / câștigător
- ERIC IMPEX SRL (CUI 10077095)
- Cod CPV
- 44112510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.050 RON
- Valoare atribuită
- 6.050 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.