Atribuită
Cumpărare directă
MR.PROPER 1L - 8*7.32=58.56 DOMESTOS 750ML - 8*5.47=43.76 CLOROM TABLETE 50BUC - 10*8.83=88.30 CLOR ACE 1L - 3*3.70=11.10 CLIN 500ML - 10*4.63=46.30 DETERGENT VASE FAIRY 800ML - 10*5.47=54.70 SANO FORTE PLUS - 1*11.77=11.77 SPALATOR INOX - 5*2.11=10.55 LAVETE UMEDE 3/SET - 5*3.20=16.00 LAVETE UNIVERSALE 3/SET - 5*1.43=7.15 IGIENOL DEZINFECTANT 750ML - 7*15.13=105.91 MOP BUMBAC 250G - 7*4.21=29.47 SACI 50/60/50 35L - 4*3.28=13.12 DERO OZON MANUAL 20KG - 1*90.76=90.76 DERO ARIEL AUTOMAT 10KG - 1*75.64=75.64 MANUSI MENAJ - 3*2.11=6.33 BURETI VASE 5/SET - 5*1.85=9.25 CIF CREMA 500ML - 2*5.05=10.10 CLEME RUFE 12BUC - 2*2.86=5.72 mai putin
- Număr anunț
- DA25266025
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu PP nr 3 (CUI 29013645)
- Furnizor / câștigător
- DRAGOI & CO SRL (CUI 2478819)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 694,49 RON
- Valoare atribuită
- 694,49 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.