Atribuită
Cumpărare directă
Servicii informatice monitorizare firme - aprox 3000 societati comerciale - in vederea monitorizarii modificarilor care apar in Statutul societatilor comerciale(dizolvare, radiere, insolventa, lichidare, etc.) si comunicarii in timp real catre Serviciul Impozite si Taxe Locale Module: Monitorizarea BPI, Monitorizarea Portalului Justitiei, Portalul Justitiei, Monitorizarea Publicatiilor din Monitorul Oficial partea IV, RECOM - Registrul Comertului, AEGRM(Arhiva Electronica de Garantii Reale Mobiliare), ANAF. Valoare estimata = 650 lei exclusiv T.V.A. /luna.
- Număr anunț
- DA25255804
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
- Cod CPV
- 72319000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.