Atribuită Cumpărare directă

Pachet de servicii specifice de sanatate si securitate in munca constand in: evaluarea riscurilor de accidentare si imbolnavire profesionala pentru locurile de munca si documente specifice (decizii interne, tematici de instruire, instructiuni proprii, etc.), instruirea angajatilor (intre 40 si 60 angajati). Pachetul de servicii acopera 1 an iar oferta financiara prezentata este pentru o luna (400 lei/luna)

Număr anunț
DA25248389
Autoritate contractantă
COMUNA COSTISA (CUI 2612936)
Furnizor / câștigător
MIRAJ PROIECT SRL (CUI 20667441)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat