Atribuită Cumpărare directă

DRUM UNIT XEROX C 123- 013R00589 ORIGINAL + CARTUS TONER XEROX C 123

Număr anunț
DA25250938
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
Cod CPV
30124300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,30 RON
Valoare atribuită
756,30 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,30 RON

din 756,30 RON estimat