Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere: 10 buc x TONER BROTHER COMPATIBIL TN2320 pret 53 ron fara tva/buc; 5 buc x TONER COMPATIBIL CANON CRG737 pret 40 ron fara tva/buc; 4 bcu x Cartus Toner Compatibil HP CE285A/CRG725 pret 40 ron fara tva/buc, 5 buc x Unitate de cilindru compatibil Brother SKY DR2300 pret: 50.42 ron fara tva/buc; 2 buc x CARTUS TONER COMPATIBIL HP CE278A/ CANON CRG728 pret: 46.25; 2 buc x Cartus Toner Black TN2320 2,6K Original Brother pret: 254 ron fara tva/buc, 1 buc x Cartus Toner 106R02782 (2BUC) 2X3K Original Xerox pret: 390 ron fara tva/buc mai putin
- Număr anunț
- DA25259505
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.132,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.132,60 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.