Atribuită Cumpărare directă

Sistem de telecomunicatii fara fir 1*Digi Internet Business 1*Checkpoint SG730 1*US-16-150W 1* Optiune securitate Checkpoint SG730 9*Ubiquiti AC PRO Total lunar 740.5 Lei 10 luni 01.03-31.12.2020

Număr anunț
DA25265178
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Brasov (CUI 4384290)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
32510000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.405 RON
Valoare atribuită
7.405 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.405 RON

din 7.405 RON estimat