Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE SPITAL

Număr anunț
DA25266769
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA (CUI 3228195)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,75 RON
Valoare atribuită
396,75 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,75 RON

din 396,75 RON estimat