Atribuită
Cumpărare directă
Rezerva pentru Instrument de sutura mecanica liniara, cu lungimea liniei de sutura de 100mm, reincarcabil, de unica folosinta, pentru rezectie, transectie si anastomoza pentru tesut normal contine 4 randuri de agrafe de titan, cu tehnologie ghidata de capsare, cu inchidere in forma literei B inaltimea agrafa deschisa 4.8 mm, inaltime agrafa inchisa 2.0 mm , rezerva este prevazuta cu 2 pini in partea proximala care faciliteaza atat pozitionarea precisa cat si o detasare facila de pe intrument. Rezerva este compatibila cu instrumentul de sutura
- Număr anunț
- DA25259472
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141125-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 383,33 RON
- Valoare atribuită
- 383,33 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.