Atribuită Cumpărare directă

AJAX 10, AXION PASTA 10, BURETE ACORD 60 , CILLIT BANG 11, CLOR 1L 106, COADA LEMN 4, AMACASA DET 4L 6, DERO 2/1 10, PUR 450ML 2, DOMESTOS 750ML 46, FARAS 6, HARTIE IG. 10 ROLE 195, LAVETE USCATE 3BUC 5, LAVETE UMEDE 2, MANUSI MENAJ 24 , MATURA 10, MOP BBC 250G 15, ODORIZANT WC 24 ,MONOROLA PROSOP 14, SANO FLOOR 2L 15, SAPUN LICHID 5L 15, AVIAS PARCHET 10, DET GEAM ALBA 15, NUFAR BAIE 10, DEO MOBILA 16. REZ CAM LOVE TIME 24. SERVETELE SISI 6. cf.ref sediu+ sectii

Număr anunț
DA25197140
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
Furnizor / câștigător
GREENLEG DISTRIBUTION SRL (CUI 34993278)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.686,64 RON
Valoare atribuită
4.686,64 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.686,64 RON

din 4.686,64 RON estimat