Atribuită
Cumpărare directă
MOUSE USB A4TECH N-500F-1 PADLESS (GLOSSY GREY) A4-TECH A4TMYS40975 Mouse A4Tech V-TRACK N-500F-1 gri glossy, USB PN: 3636629 PN: A4TMYS40975 24 Luni Garantie Producător A4TECH Categorie produs Mouse Tip mouse Optic Tip conector USB Numar de butoane 4 Grip 1 Culoare Negru Sistem de operare • Microsoft Windows 98 SE • Microsoft Windows ME • Microsoft Windows 2000 • Microsoft Windows XP • Microsoft Windows Vista • Windows 7 • Windows 10 si urmatoarele Mai multe informatii www.a4tech.com Transport gratuit pentru minim 10 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. pol24
- Număr anunț
- DA25185372
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237410-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27,73 RON
- Valoare atribuită
- 27,73 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.