Atribuită Cumpărare directă

Agent de neutralizare necoroziv, pentru reglarea pH la ultima clatire a textilelor, valoarea pH mult mai stabila in textile, elimina urmele de bicarbonat din apa dura,opreste evolutia alcalinitatii in textilele umede, fara miros, nu este periculos. Se utilizeaza atat la ultima clatire din procesul de spalare.In functie de tipul textilelor si al procesului de spalare dozajul ete intre 2-15 grame/kg de textile uscate pentru fiecare etapa de spalare.Se recomanda utilizarea lui in combinatie cu produsele compatibile, ale aceluiasi furnizor.Recomandari de spalare se primesc de la specialistii nostrii care va va oferi suportul tehnic.Ambalare bidon plastic 20 kg.

Număr anunț
DA25219656
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.240 RON
Valoare atribuită
5.240 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.240 RON

din 5.240 RON estimat