Atribuită Cumpărare directă

SULFAT DE BARIU X 1 PULB. PT.SUSP. ORALA 88,9g/100g MEDUMAN SA ,Bixtonim pic. nazale x 10ml ,PHYSIOTENS 0,2 X 28 COMPR. FILM. 0,2mg ABBOTT .PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25208839
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33680000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464,36 RON
Valoare atribuită
464,36 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464,36 RON

din 464,36 RON estimat