Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curierat in valoare de 90.000 RON fara TVA ,cu valabilitate de la 04.03.2020 până la data de 04.03.2021, conform ofertei financiare transmisa de compania FAN Courier

Număr anunț
DA25185604
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat