Atribuită
Cumpărare directă
Masca este dotata cu supapa expiratie aceasta reduce acumularea caldurii in interior oferindu-ne astfel o protectie confortabila. •asigura o protectie excelenta si un grad ridicat de confort; •sunt realizate dintr-un material special care asigura o tensiune uniforma indiferent de anatomia/dimensiunea fetei; •au un design special - sunt formate din 3 parti; •valva pentru expiratie pozitionata central - ; •impachetare individuala pentru a se evita contaminarea; •usoare- se impacheteaza cu usurinta; •estetice.
- Număr anunț
- DA25231171
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33157200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.